AUTOMECHANIK

Do našeho týmu  hledáme kolegu/kolegyni na pozici AUTOMECHANIK.

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr
Místo výkonu práce: Martinovice u Mladé Boleslavi
Termín nástupu: ihned

Celý text

NÁPLŇ PRÁCE

  • Tvým úkolem bude provádění oprav a řešení závad zejména na vozech ŠKODA
  • Diagnostika závad je také důležitou součástí této práce, taktéž kontrola a testování provedených oprav.
  • Dvousměnný provoz od pondělí do pátku, všechny víkendy a svátky volné

NABÍZÍME

  • Práci s nejmodernější automobilovou technikou
  • Velmi dobré platové ohodnocení (dle výkonu od 30 000Kč měsíčně do 55 000 Kč měsíčně)
  • Zázemí silné, prosperující společnosti s více než 30ti letou tradicí
  • Možnost osobního rozvoje a vzdělávání

OČEKÁVÁME

  • Vyučení v oboru
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Praxi v oboru min. 2 roky - výhodou (rádi tě zaučíme!)
  • Znalost práce na PC

Máte o pozici zájem? Kontaktujte nás e-mailem na jan.slouka@autozitka.cz nebo na telefonním čísle +420 602 39 64 39

ROZJEĎTE TO U NÁS!

PROČ PRACOVAT PRÁVĚ U NÁS?