NOVÝ KODIAQ

Největší z rodiny
SUV dlouhé 4,7 metru s až 7 sedadly a nejmodernější technologií


SEBEVĚDOMÝ DESIGN

Nová ŠKODA KODIAQ se vyznačuje dokonalou souhrou ladných linií, dynamických křivek a robustního vzhledu, díky nimž je zcela nepřehlédnutelná.


INTERIÉR PŘÁTELSKÝ K RODINĚ

Sedm sedadel a velký zavazadlový prostor jsou nejvýraznější atributy prostorného interiéru. Samozřejmostí je naprostý dostatek prostoru vpředu a na druhé řadě sedadel.


KOMFORT, NA KTERÝ SI SNADNO ZVYKNETE

Až zažijete vysoký standard odhlučnění interiéru a pohodlí podvozku, už nikdy se nebudete moci spokojit s ničím menším.


ZÁBAVA BEZ HRANIC

Od velkého SUV přirozeně očekáváte široké schopnosti. Chytrý pohon všech kol, off-roadový jízdní režim, asistent pro sjíždění kopců a vysoká světlá výška se vám v náročném terénu budou hodit.

NEJPOKROČILEJŠÍ ASISTENČNÍ SYSTÉMY


ASISTENT MANÉVROVÁNÍ S PŘÍVĚSEM

Chcete si pořídit karavan, ale představa, že s ním couváte, připomíná noční můru? Nový asistent manévrování s přívěsem to zvládne za vás. Stačí, abyste si vybrali, do jakého prostoru chcete zacouvat, kdy se rozjet a kdy zastavit, řízení už proběhne zcela automatizovaně.


FUNKCE ADAPTIVNÍHO SVÍCENÍ

Funkce adaptivního osvětlení Matrix-LED využívá informace z multifunkční kamery, která detekuje světelné zdroje z protijedoucích vozidel. Na jejich základě postupně rozsvěcuje a zhasíná jednotlivé LED čipy v každém světlometu tak, aby zamezila oslnění ostatních osvětlených účastníků silničního provozu a dopravních značek. Výsledkem je dokonale osvětlená vozovka před vámi a vyšší bezpečnost.


PREDIKTIVNÍ TEMPOMAT

Nový prediktivní tempomat rozšiřuje funkce adaptivního tempomatu. Kromě provozu před vozem zpracovává také rozpoznané dopravní značky a rychlostní limity uložené v navigaci. Díky tomu s předstihem upravuje rychlost například před zatáčkami, kruhovými objezdy, křižovatkami nebo podle rychlostních limitů.


ASISTENT ZMĚNY JÍZDNÍHO PRUHU

Díky dvěma radarovým senzorům v zadní části vozu detekuje asistent změny jízdního pruhu vozidla blížící se zezadu nebo vozidla v mrtvém úhlu vašeho automobilu. O aktuální situaci jste informováni ve formě LED signálu na vnitřní straně krytů zpětných zrcátek. Asistent změny jízdního pruhu dokáže detekovat vozidla až do vzdálenosti 70 m a tudíž vás účinně varuje před nebezpečnými situacemi na dálnicích a rychlostních silnicích.

POKROČILÁ KONEKTIVITA

Pokročilá konektivita nového modelu KODIAQ usnadní váš každodenní život ve voze a poskytne vám podporu, kterou potřebujete k tomu, abyste se včas a pohodlně dostali do cíle své cesty.

DOSTUPNÁ MOTORIZACE

 

Pokud preferujete benzínové motorizace, máte na výběr široké spektrum. Od 110 kW s manuální převodovkou až po 180 kW ve spojení s automatickou převodovkou DSG a pohonem 4x4, který je exkluzivně určený pro model RS. Pro naftové motorizace, které jsou vždy ve spojení s automatickou převodovkou, máte na výběr 110 kW s pohonem předních nebo všech kol a 147 kW výhradně s pohonem všech kol.

VÝBAVOVÉ STUPNĚ

AMBITION

Výbavový stupeň Ambition má Infotainment Bolero 8" s bezdrátovým SmartLinkem, tempomat, parkovací senzory vpředu a vzadu. Naleznete zde také schránky na deštník (včetně deštníku) ve dveřích řidiče.

STYLE

Výbava Style obsahuje komfortní prvky, jako například KESSY pro všechny 4 dveře, vyhřívaná přední sedadla a volant, Sunset, adaptivní tempomat nebo infotainment Amundsen s navigací.

L&K

Vrchol nabídky modelu KODIAQ je verze Laurin & Klement. Obsahuje vše, co od luxusního provedení očekáváte. Asistovanou jízdu 2.0 Top, virtuální pedál, sound systém CANTON, Matrix-LED světlomety...

SPORTLINE

Sportline nabídne spojení bohaté výbavy a sportovního vzhledu, kterým se odlišíte od ostatních. Ať už 19" koly z lehké slitiny, černými doplňky karoserie, tak i sedadly ve sportovním provedení, která jsou zároveň i komfortní

RS

Spojení karoserie SUV s benzínovým motorem o síle 245 koní přináší jedinečný zážitek na každý den.

Ceník ke stažení