ŠKODA Plus


ŠKODA Plus je program pro prodej ojetých vozů u certifikovaných prodejců v prodejní síti ŠKODA AUTO Česká republika. Všechny vozy označeny tímto programem splňují přísná kritéria kvality a jsou tedy zárukou dlouhého a spokojeného užívání bez obav z neznámého původu nebo špatného technického stavu.

Přes název ŠKODA Plus se však nemusíte obávat omezeného výběru – u našich obchodníků totiž naleznete pod touto značkou nejen vozy ŠKODA, ale i vozy dalších značek, splňujících přísné standardy a podmínky dané kategorie.

VÝHODY ŠKODA PLUS


SPECIÁLNÍ NABÍDKA ROČNÍCH VOZŮ

MLADŠÍ NEŽ 18 MĚSÍCŮ

Jsou jako nové, jen levnější. Roční vozy jsou tou pravou volbou, pokud hledáte vůz takřka na úrovni nového, jen do něj nechcete tolik investovat, nebo má být nákup u partnera ŠKODA Plus vstupem do světa automobilů.

NAJETO DO 30 000 KM

Takřka nový vůz nejen datem výroby, ale i počtem ujetých kilometrů. Můžete si být jisti, že vozy této kategorie jsou skutečně na začátku své životnosti a čeká Vás s nimi ještě velká porce kilometrů.

PRODLOUŽENÁ TOVÁRNÍ ZÁRUKA

Zásadní rozdíl mezi novým a ojetým vozem je v záruce – většinou již záruka výrobce na ojetý vůz není nebo z ní zbývá jen několik měsíců. Ne však u našich Ročních vozů. Ty mají 4 nebo 5 letou tovární záruku od ŠKODA AUTO platnou od data uvedení do provozu.

GARANCE TECHNICKÉHO STAVU

Při koupi ročního vozu z programu ŠKODA Plus máte jistotu, že je ve skvělém stavu a Vás tak na dlouho nečekají žádné nepříjemné výdaje. U všech ročních vozů se zaručíme za stav najetých kilometrů a navíc známe celou jeho servisní historii.

Jak prověřujeme naše ojeté vozy?